Spolupracujeme:

Hokejové tréninky - Nejdek

Termín:
1x za 14 dní - Pondělí 14:45 - 16:15

Tréninky jsou zaměřeny převážně na techniku bruslení i powerskating a také na bruslařské hry a závody. Dále se budeme v každém tréninku věnovat jiné oblasti dovedností, např.: střelbě, zakončení v předbrankovém prostoru, přihrávání, reakci na spoluhráče, na soupeře, na kotouč, důrazu do branky, tečování, blokování, osobním soubojům, pokrytí kotouče a také technice hole - tzv. stickhandling.

V závěrečné části tréninku se budeme věnovat herní situace vždy s nějakou modifikací nebo úkolem či omezením ve hře tak, aby se hráči kreativně rozvíjeli a museli herní situace vytvářet, řešit i vyhodnotit samostatně. V herní části tréninku budeme hráčům radit, jak co nejefektivněji řešit situace 1:1, 2:1, 2:2, 1:2 apod.

Nebudeme hráčům vyčítat chyby, ale budeme jim radit, jak danou situaci co nejlépe vyřešit. Chceme hráčům vštípit, aby se nebály udělat kličku, hrát s kotoučem nebo přihrát i za cenu, že akci pokazí či udělají chybu.

Pokud se hráči budou bát cokoliv samostatně vymyslet i se samostatně rozhodovat, nikdy se ze svých chyb nepoučí, nebudou se rozvíjet a zlepšovat.

Během tréninků budeme pracovat nejen s tělem, nohama a rukama, ale také s hlavou, tedy s myšlením hráčů.

"Nechceme vás předělat, chceme vás zdokonalit“

Na tréninky se objednávejte v sekci „Rezervace“.

Partneři: